Нижчевикладене рішення суду (ухвала) про забезпечення позову на наш погляд неможливо для оцінювання читачами без публікації самої заяви про забезпечення позову.

Ухвалення судом даного рішення на користь Клієнта, стало наслідком  місячної тяганини з Печерською поліцією. Можливо тому,що дане рішення має пряме відношення до Дельта-Банку, який ошукав тисячі громадян.

Викладаємо дану ухвалу Апеляційного суду  міста Києва для широкого кола читачів з метою донести свою думку про те, що не треба переставати боротись, якщо для цього є хоч найменші шанси.

По даній справі адвокат Травянко О.І., захищав інтереси Клієнта, якого було затримано в Україні на підставі оголошеного  Російською Федерацією  міжнародного розшуку.

В провадженні слідчого, слідчого   управління Київського Главку знаходиться кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння    юридичною особою житловими будинками по вулиці Нагірній та Тропініна в місті Києві.

Верховний суд змінив кваліфікацію і Клієнта звільнив з під варти в залі суду. 

Діючі норми Кримінального процесуального Кодексу України зобов’язують  слідчого прокурора невідкладно  на протязі 24 годин внести відомості про скоєне кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Дану справу краще розглядати як юридичну творчість, яку застосував адвокат.

МЫ РАБОТАЕМ ДЛЯ ВАС!!!