Адвокат Юридичного Центру «Алекс» Травянко О.І., шляхом подання адміністративного позову за рішенням суду відновив прав Клієнта на спадкоємне нерухоме майно.

Фабула справи: громадянам «С-1» та «С-2», які є проживають в Європі належала на праві спадщини квартира розташована в Україні. При подачі заяви на вступ в спадщину вони взнали, що дана квартира (нерухоме спадкоємне майно) оформлена на праві власності на іншу фізичну особу «Ф». Адвокат О.І. Травянко звернувся до Бюро технічної інвентаризації , яке повідомило, що довідку про те, що вказана квартира хоча будь-коли належала на праві власності громадянці «Ф» вони не видавали. Таким чином першочерговий документ був підроблений.

У лютому 2016 р. позивач звернулась до суду з позовом про встановлення факту прийняття спадщини та визнання права власності в порядку спадкування.

Адміністративна справа за касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «ХХХХХХХХХ» на постанову Київського апеляційного адміністративного суду.

По даній справі інтереси Клієнта представляв адвокат, керуючий партнер Юридичного Центру «Алекс» - Олександр Травянко. Наш Клієнт придбав транспортний засіб Тойоту Прадо двигун якої виявився в подальшому перебитй кустарним способом. Автомобіль у нашого Клієнта був вилучений працівниками поліції як раніше викрадений.

У березні 2016 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБИ-2 ОСОБИ-3 про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди.

Адвокат Юридичного Центру «Алекс», Олександр Травянко в даному кримінальному провадженні захищав інтереси потерпілого. Транспортний засіб, який потерпілий декілька років тому купив у фізичної особи виявився раніше викраденим та з перебитими номерами двигуна та шассі. В інтересах потерпілого адвокат О.Травянко в кримінальному провадженні подав клопотання про арешт майна особи в якої він придбав даний автомобіль

02.10.2017 року слідчий суддя ХХХХХХХХХ„районного суду м. Києва ХХХХХХХХХХХХ, при секретарі ХХХХХХХХХХХХХХХХХ., за участю адвоката ХХХХХХ розглянувши клопотання цивільного позивача ХХХХХХХХ в рамках кримінального провадження №ХХХХХХХХХХ, про арешт майна, подане в порядку глави 17 Кримінального процесуального кодексу України, - встановив

В даному кримінальному провадженні адвокат Юридичнго Центру «Алекс» Травянко О.І., представляє інтереси потерпілого, відносно якого група злочинців шляхом підробки нотаріального договору купівлі- продажу, підробки технічного паспорту заволоділа приміщенням офісного комплексу понад 300кв.м.

МЫ РАБОТАЕМ ДЛЯ ВАС!!!