До Юридичного Центру «Алекс» звернулась фізична особа з проханням надати йому допомогу в поверненні квартири, в якій йому належить ½ квартири як його частка, а ½ спадщина по закону.

Встановлено, що група злочинців змусила матір нашого Клієнта за свого життя подарувати їм квартиру, яка як спільна сумісна власність належить нашому Клієнту, та його матері. Після смерті матері друга половина даної квартири має належати нашому Клієнту, як спадщина по закону.

Після смерті матері нашого Клієнта виявилось, що мати нашого Клієнта ще за життя подарувала спірну квартиру невідомим особам.

Зрозуміло, що це діє організована злочинна група, яка вже встигла перепродати квартиру наступним власникам (більш за все членам свого злочинного угрупування).

В даний час порушено кримінальне провадження. За клопотанням адвоката Травянко О.І. дана квартира арештована. Подальше відчуження нерухомого майна зупинено. В порядку цивільного судочинства встановлюємо істину.

Адвокат Юридичного Центр “Алекс» О.І.Травянко в даному кримінальному процесі захищав інтереси Особи-1. За наслідками розгляду справи у Вищому спеціалізованому суду України з розгляду кримінальних та цивільних справ Особу-1 повністю виправдано справу закриту.

В червні 2013 року ОСОБА_2 (надалі також - позивач) звернувся до суду з позовною заявою до Бориспільської міської ради (надалі - Рада), Управління Держземагенства у Бориспільському районі Київської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: ОСОБА_3, ОСОБА_5, в якому, з урахуванням змінених позовних вимог, просив...

Позивач ОСОБА_4 звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Реєстраційної служби Бориспільського міськрайонного управління юстиції Київської області , Управління Держземагенства у Бориспільському районі Київської області, третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору...

Визнати дії дозвільного органу Київської міської державної адміністрації та Департаменту містобудування та архітектури пов’язані з розглядом та фактичною відмовою позивачу, щодо надання містобудівних умов та обмежень реконструкції з дворовою прибудовою та підземним механізованим багаторівневим паркінгом адміністративного будинку Київської міської ради профспілок по вул. Хрещатик, 16 у м. Києві протизаконними...

У травні 2016 року ХХХХХ. звернулась із зазначеною скаргою, в якій просила визнати неправомірними та протизаконними дії державного виконавця пов'язані з необгрунтованою відмовою у відкритті виконавчого провадження, скасувати постанову державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві ХХХХХХХ. про відмову у відкритті виконавчого провадження та ухвалити рішення.

Встановити факт належності заявниці заповіту № НОМЕР_2 від ІНФОРМАЦІЯ_3 року, зареєстрованого Одинадцятою київською державною нотаріальною конторою, спадкова справа № НОМЕР_4 від ОСОБА_3 на користь ОСОБА_4. Свої вимоги мотивує тим, що 23.12.2010 року ОСОБА_1 уклала шлюб з ОСОБА_3, який зареєстрований Відділом реєстрації актів громадянського стану Мінського районного управління юстиції у м. Києві,

Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 (далі по тексту - позивач) звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у місті Києві (далі по тексту - відповідач), в якому просить суд скасувати податкові повідомленні - рішення від 26 червня 2013 року № ХХХХХХ та від 26 червня 2013 року № ХХХХХХ.

По даній справі від Юридичного центру «Алекс», адвокат Травянко О.І., представляв інтереси позивача. Позивач є спадкоємцем 2-х кімнатної квартири розташованої в Печерському районі міста Києва. Третя особа Ф., підробила ряд документів, які подала до Реєстраційної Служби і оформила на себе право власності на вищевказане нерухоме майно. На підставі вказаного рішення суду державна реєстрація нерухомого майна на громадянку Ф., скасована. Крім цього за фактом шахрайських дій порушено кримінальне провадження. Інтереси клієнта Юридичного Центру «Алекс» - захищені. Апеляційний адміністративний суд міста Києва залишив рішення суду першої інстанції в силі.

По даній справі від Юридичного центру «Алекс», адвокат Травянко О.І., представляв інтереси позивача С.Позивач є спадкоємцем на 2-х кімнатну квартиру розташовану в Печерському районі м.Києва. Третя особа Ф., підробила ряд документів, які подала до Реєстраційної Служби і оформила на себе вищевказане нерухоме майно. Суд першої інстанції 24.04.2014 року виніс рішення на користь нашого клієнта С., та скасував незаконну реєстрацію права на квартиру на Ф. Ф., подала апеляційну скаргу, але Апеляційний адміністративний суд м.Києва залишив її без задоволення. Інтереси клієнта Юридичного Центру «Алекс»- захищені Апеляційний адміністративний суд м.Києва залишив рішення суду першої інстанції в силі.

МЫ РАБОТАЕМ ДЛЯ ВАС!!!