По даній справі від Юридичного центру «Алекс», адвокат Травянко О.І., представляв інтереси позивача. Позивач є спадкоємцем 2-х кімнатної квартири розташованої в Печерському районі міста Києва. Третя особа Ф., підробила ряд документів, які подала до Реєстраційної Служби і оформила на себе право власності на вищевказане нерухоме майно. На підставі вказаного рішення суду державна реєстрація нерухомого майна на громадянку Ф., скасована. Крім цього за фактом шахрайських дій порушено кримінальне провадження. Інтереси клієнта Юридичного Центру «Алекс» - захищені. Апеляційний адміністративний суд міста Києва залишив рішення суду першої інстанції в силі.

По даній справі від Юридичного центру «Алекс», адвокат Травянко О.І., представляв інтереси позивача С.Позивач є спадкоємцем на 2-х кімнатну квартиру розташовану в Печерському районі м.Києва. Третя особа Ф., підробила ряд документів, які подала до Реєстраційної Служби і оформила на себе вищевказане нерухоме майно. Суд першої інстанції 24.04.2014 року виніс рішення на користь нашого клієнта С., та скасував незаконну реєстрацію права на квартиру на Ф. Ф., подала апеляційну скаргу, але Апеляційний адміністративний суд м.Києва залишив її без задоволення. Інтереси клієнта Юридичного Центру «Алекс»- захищені Апеляційний адміністративний суд м.Києва залишив рішення суду першої інстанції в силі.

Юридичний Центр «Алекс» в особі адвоката Травянко О.І., в суді представляв інтереси фізичної особи Г., щодо відшкодування збитків та стягнення моральної шкоди та інших затрат з однієї Київської стоматологічної клініки, яка при відсутності необхідної ліцензії надала нашому клієнту неякісні послуги (встановили не ті зубні протези, які мали встановити), при тому, що роботи були виконані неякісно. Результат: з відповідача стягнуто моральну шкоду 40тис.грн., та інші витрати; відносно керівництва стоматологічної клініки порушено кримінальне провадження за незаконне зайняття підприємницькою діяльністю. Юридичний Центр «Алекс»- права клієнта відновив.

Наш клієнт фізична особа Т., мав заборгованість по іпотечному кредиту перед банківською установою. Державний виконавець надав до Печерського суду документи на підставі яких Печерський суд м.Києва надав йому дозвіл на примусове проникнення до квартири(предмету іпотеки). Дана дія державним виконавцем була вчинена з метою подальшої реалізації іпотечної квартири через відкриті електронні торги. За нашою апеляційною скаргою Апеляційний суд м.Києва скасував Ухвалу Печерського районного суду про надання дозволу на примусове проникнення. Незважаючи на це державний виконавець здійснив примусове проникнення до вищевказаної квартири. Як наслідок прокуратурою Печерського району м.Києва порушено кримінальне провадження відносно державного виконавця за перевищення службових повноважень Таким чином інтереси клієнта Юридичного Центру «Алекс» – захищені, квартира знаходиться в його користуванні та володінні. Питання про погашення кредитної заборгованості вирішується окремо.

У березні 2013 року позивач звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Головного Комунального підприємства "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна", Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві , відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно у якому просив...

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про стягнення коштів за договором банківського вкладу та відшкодування моральної шкоди. Свої вимоги обґрунтовує тим, що 21.06.2013 року між нею та відповідачем було укладено договір строкового банківського вкладу №ХХХХ/ХХХ/ХХХХХХ, відповідно до умов якого позивач внесла на строковий депозитний рахунок банку №ХХХХХХХХХХХ, ХХ гр. золота під процентну ставку 3,25% річних.

Позивач звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до відповідачів, в якому, з урахуванням уточнених позовних вимог, просив: "Скасувати державну реєстрацію права власності нерухомого майна за К на квартиру з а Адресою 1 у м. Києві від 24 лютого 2009 року за №ХХХХХ, реєстратор К; Зобов'язати Комунальне підприємство Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно здійснити державну реєстрацію права власності на нерухоме майно - квартиру за Адресою 1 у м. Києві за Координаційним центром Київського міського об'єднання організацій Б (ідентифікаційний код ХХХХХХ).

В провадження слідчого судді надійшло клопотання прокурора прокуратури Печерського району м.Києва ХХХХХХХХ про накладення арешту на квартиру, розташовану sa адресою: м. Київ, ХХХХХХХХХХХХХяка належить на праві приватної власності «Х», 01.01.1993 р.н.. реєстраційний номер облікової картки платника податківХХХХХХХХ. З наданих в обґрунтування клопотання матеріалів вбачається, що невстановлена група осіб, за попередньою змовою з метою заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, на підставі підроблених документів, незаконно оформила право власності на квартиру ХХХХХХХХ в м. Києві, чим спричинила «С-1» та «С-2» матеріальну шкоду на суму1 272 200 грн.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом громадянина С, громадянки С до громадянки Х, треті особи громадянка Ф, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу К про витребування майна з чужого володіння, визнання прав власності, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

МЫ РАБОТАЕМ ДЛЯ ВАС!!!