Сертифікат (про участь у заході підвищення кваліфікації)

Сертифікат свідчить про те, що Травянко Олександр Іванович взяв участь у семінарі, присвяченому питанням про застосування українського законодавства за наступною темою: "Тонкощі кримінального процесу. Призначення покарання за сукупністю злочинів та вироків. Звільнення від покарання та його відбування. Розгляд судової практики."

Сертифікат

Сертифікат свідчить про те, що Травянко Олександр Іванович взяв участь в онлайн-вебінарі,присвяченому актуальним питанням про застосування українського законодавства за наступною темою: "Адвокат винен чи не винен?!Правила адвокатської етики.Дисциплінарна практика."

Сертифікат (Вища Школа Адвокатури)

Сертифікат свідчить про те, що Травянко Олександр Іванович пройшов підготовчий курс з кваліфікаційного оцінювання кандидатів на посаду суддів судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду та Вищого Антикорупційного Суду:Конвенція про захист прав людини та основоположних свобод і практика Європейського суду з прав людини 

Диплом кандидата наук

Управляющий партнер, Юридического Центра «Алекс», адвокат Травянко А.И., имеет научную степень кандидата наук по государственному управлению в области местного самоуправления.

Сертификат о повышении квалификации

управляющим партнером, Юридического Центра «Алекс», адвокатом Травянко А.И., в области гражданского права.

Сертификат о повышении квалификации

управляющим партнером, Юридического Центра «Алекс», адвокатом Травянко А.И., по предоставлению адвокатских услуг Клиентам.

Управляющий партнер Юридического Центра «Алекс»

Травянко А.И., является членом Ассоциации юристов Украины с 2004 года.

Сертификат о повышении квалификации

управляющим партнером, Юридического Центра «Алекс» адвокатом Травянко А.И., по юридической деятельности на аграрном рынке Украины.

Благодарность

управляющему партнеру Юридического Центра «Алекс» адвокату Травянко А.И., за предоставленную юридическую помощь Бобринецкому городскому совету, Кировоградской области.

Диплом

управляющему партнеру Юридического Центра «Алекс» адвокату Травянко А.И. за защиту законных прав и интересов малого и среднего бизнеса в Украине.

Сертификат

Сертифікат свідчить про те, що Травянко Олександр Іванович взяв участь в семінарі з підвищення кваліфікації на тему: "Проблемні питання прии застосуванні еяких норм кримінального процесуального кодексу, кримінального кодексу та кодексу України про адміністративні правопорушення. Застосування запобіжних заходів, проведення обшуків, питання кваліфікації службових злочинів та дослідження повноважень працівників національної поліції. Судова практика 2016-2017."(Тривалість годин 5 (пять) годин, (5 балів))

Сертификат о повышении квалификации

Об участии во Втором форуме по прямому налогообложению, организованному Ассоциацией административных судей, Киевским национальным университетом им. Тараса Шевченко и Национальной ассоциацией адвокатов Украины.