Cудебная практика

Cудебная практика

До Юридичного Центру «Алекс» звернулась фізична особа з проханням надати йому допомогу в поверненні квартири, в якій йому належить ½ квартири як його частка, а ½ спадщина по закону. Встановлено, що група злочинців змусила матір нашого Клієнта за свого життя подарувати їм квартиру, яка як спільна сумісна власність належить нашому Клієнту, та його матері. Після смерті матері друга половина даної квартири має належати нашому Клієнту, як спадщина по закону. Після смерті матері нашого Клієнта виявилось, що мати нашого Клієнта ще за життя подарувала спірну квартиру невідомим особам. Зрозуміло, що це діє організована злочинна група, яка вже встигла перепродати квартиру наступним власникам (більш за все членам свого злочинного угрупування).

В червні 2013 року ОСОБА_2 (надалі також - позивач) звернувся до суду з позовною заявою до Бориспільської міської ради (надалі - Рада), Управління Держземагенства у Бориспільському районі Київської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: ОСОБА_3, ОСОБА_5, в якому, з урахуванням змінених позовних вимог, просив... 

Позивач ОСОБА_4 звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Реєстраційної служби Бориспільського міськрайонного управління юстиції Київської області , Управління Держземагенства у Бориспільському районі Київської області, третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору...

Визнати дії дозвільного органу Київської міської державної адміністрації та Департаменту містобудування та архітектури пов’язані з розглядом та фактичною відмовою позивачу, щодо надання містобудівних умов та обмежень реконструкції з дворовою прибудовою та підземним механізованим багаторівневим паркінгом адміністративного будинку Київської міської ради профспілок по вул. Хрещатик, 16 у м. Києві протизаконними...

У травні 2016 року ХХХХХ. звернулась із зазначеною скаргою, в якій просила визнати неправомірними та протизаконними дії державного виконавця пов'язані з необгрунтованою відмовою у відкритті виконавчого провадження, скасувати постанову державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві ХХХХХХХ. про відмову у відкритті виконавчого провадження та ухвалити рішення.

Встановити факт належності заявниці заповіту № НОМЕР_2 від ІНФОРМАЦІЯ_3 року, зареєстрованого Одинадцятою київською державною нотаріальною конторою, спадкова справа № НОМЕР_4 від ОСОБА_3 на користь ОСОБА_4. Свої вимоги мотивує тим, що 23.12.2010 року ОСОБА_1 уклала шлюб з ОСОБА_3, який зареєстрований Відділом реєстрації актів громадянського стану Мінського районного управління юстиції у м. Києві

Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 (далі по тексту - позивач) звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у місті Києві (далі по тексту - відповідач), в якому просить суд скасувати податкові повідомленні - рішення від 26 червня 2013 року № ХХХХХХ та від 26 червня 2013 року № ХХХХХХ.

По даній справі від Юридичного центру «Алекс», адвокат Травянко О.І., представляв інтереси позивача. Позивач є спадкоємцем 2-х кімнатної квартири розташованої в Печерському районі міста Києва. Третя особа Ф., підробила ряд документів, які подала до Реєстраційної Служби і оформила на себе право власності на вищевказане нерухоме майно. На підставі вказаного рішення суду державна реєстрація нерухомого майна на громадянку Ф., скасована. Крім цього за фактом шахрайських дій порушено кримінальне провадження. Інтереси клієнта Юридичного Центру «Алекс» - захищені. Апеляційний адміністративний суд міста Києва залишив рішення суду першої інстанції в силі.

По даній справі від Юридичного центру «Алекс», адвокат Травянко О.І., представляв інтереси позивача С.Позивач є спадкоємцем на 2-х кімнатну квартиру розташовану в Печерському районі м.Києва. Третя особа Ф., підробила ряд документів, які подала до Реєстраційної Служби і оформила на себе вищевказане нерухоме майно. Суд першої інстанції 24.04.2014 року виніс рішення на користь нашого клієнта С., та скасував незаконну реєстрацію права на квартиру на Ф. Ф., подала апеляційну скаргу, але Апеляційний адміністративний суд м.Києва залишив її без задоволення. Інтереси клієнта Юридичного Центру «Алекс»- захищені Апеляційний адміністративний суд м.Києва залишив рішення суду першої інстанції в силі.

Юридичний Центр «Алекс» в особі адвоката Травянко О.І., в суді представляв інтереси фізичної особи Г., щодо відшкодування збитків та стягнення моральної шкоди та інших затрат з однієї Київської стоматологічної клініки, яка при відсутності необхідної ліцензії надала нашому клієнту неякісні послуги (встановили не ті зубні протези, які мали встановити), при тому, що роботи були виконані неякісно. Результат: з відповідача стягнуто моральну шкоду 40тис.грн., та інші витрати; відносно керівництва стоматологічної клініки порушено кримінальне провадження за незаконне зайняття підприємницькою діяльністю. Юридичний Центр «Алекс»- права клієнта відновив.

Наш клієнт фізична особа Т., мав заборгованість по іпотечному кредиту перед банківською установою. Державний виконавець надав до Печерського суду документи на підставі яких Печерський суд м.Києва надав йому дозвіл на примусове проникнення до квартири(предмету іпотеки). Дана дія державним виконавцем була вчинена з метою подальшої реалізації іпотечної квартири через відкриті електронні торги. За нашою апеляційною скаргою Апеляційний суд м.Києва скасував Ухвалу Печерського районного суду про надання дозволу на примусове проникнення. Незважаючи на це державний виконавець здійснив примусове проникнення до вищевказаної квартири. Як наслідок прокуратурою Печерського району м.Києва порушено кримінальне провадження відносно державного виконавця за перевищення службових повноважень Таким чином інтереси клієнта Юридичного Центру «Алекс» – захищені, квартира знаходиться в його користуванні та володінні. Питання про погашення кредитної заборгованості вирішується окремо.

У березні 2013 року позивач звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Головного Комунального підприємства "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна", Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві , відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно у якому просив:

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про стягнення коштів за договором банківського вкладу та відшкодування моральної шкоди. Свої вимоги обґрунтовує тим, що 21.06.2013 року між нею та відповідачем було укладено договір строкового банківського вкладу №ХХХХ/ХХХ/ХХХХХХ, відповідно до умов якого позивач внесла на строковий депозитний рахунок банку №ХХХХХХХХХХХ, ХХ гр. золота під процентну ставку 3,25% річних.

Позивач звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до відповідачів, в якому, з урахуванням уточнених позовних вимог, просив: "Скасувати державну реєстрацію права власності нерухомого майна за К на квартиру з а Адресою 1 у м. Києві від 24 лютого 2009 року за №ХХХХХ, реєстратор К; Зобов'язати Комунальне підприємство Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно здійснити державну реєстрацію права власності на нерухоме майно - квартиру за Адресою 1 у м. Києві за Координаційним центром Київського міського об'єднання організацій Б (ідентифікаційний код ХХХХХХ).

В провадження слідчого судді надійшло клопотання прокурора прокуратури Печерського району м.Києва ХХХХХХХХ про накладення арешту на квартиру, розташовану sa адресою: м. Київ, ХХХХХХХХХХХХХяка належить на праві приватної власності «Х», 01.01.1993 р.н.. реєстраційний номер облікової картки платника податківХХХХХХХХ. З наданих в обґрунтування клопотання матеріалів вбачається, що невстановлена група осіб, за попередньою змовою з метою заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, на підставі підроблених документів, незаконно оформила право власності на квартиру ХХХХХХХХ в м. Києві, чим спричинила «С-1» та «С-2» матеріальну шкоду на суму1 272 200 грн.

ВИЩОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО СУДУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ У СКЛАДІ: Адвокат Юридичного Центр “Алекс» О.І.Травянко в даному кримінальному процесі захищав інтереси Особи-1. За наслідками розгляду справи у Вищому спеціалізованому суду України з розгляду кримінальних та цивільних справ Особу-1 повністю виправдано справу закриту.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом громадянина С, громадянки С до громадянки Х, треті особи громадянка Ф, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу К про витребування майна з чужого володіння, визнання прав власності, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно